Weź się za siebie dla siebie – tak brzmi nasze hasło przewodnie, bo wierzymy, że wszystko rozpoczyna się od chęci.

Stworzyliśmy CrossFitowy box, skupiający ludzi aktywnych, zmotywowanych, kochających ruch i chcących dzielić z nami naszą pasję – sport – z którym jesteśmy związani od zawsze.

I tak powstał Hardy Crossfit – miejsce, które przyciąga pozytywną atmosferą. Jesteśmy afiliowanym klubem, który propaguje filozofię CrossFit i ma pełne prawo do posługiwania się tą marką. Afiliacja jest przede wszystkim gwarantem tego, że zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, kadra instruktorów jest wyszkolona, a klub dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym.

W Hardym jest więc wszystko to, co powinien mieć box CrossFitowy: blisko 500 m2 powierzchni do ćwiczeń wyłożone specjalną matą; nowoczesny sprzęt marek specjalizujących się w produkcji akcesoriów do zajęć CrossFitowych; bardzo dobra infrastruktura sanitarna.

Hardy Crossfit to nie tylko świetnie wyposażony klub i doświadczona ekipa trenerska – to przede wszystkim społeczność /Community/. Wspólnie przekraczamy granice naszych możliwości, motywujemy się i odkrywamy, ile jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, systematyczności, zaangażowaniu i wzajemnemu wsparciu. Jesteśmy zgranym teamem, który cały czas się powiększa – z wielką przyjemnością zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej grupy – pozytywnych, otwartych sportowców, na których będziesz mógł liczyć na każdym treningu.

Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy do Hardego!
Paweł, Adam & ekipa Hardy Crossfit